Ogłoszenia Parafialne XXIV Niedziela Zwykła – 14 września 2014 r. Święto Podwyższenia Krzyża Świętego

W czwartek – Święto św. Stanisława Kostki. Na godzinę 17.00 proszeni są wszyscy uczniowie Szkoły Podstawowej, Gimnazjum, młodzieży szkół średnich, aby uczcić zakonnika, patrona Polski dzieci i młodzieży.

Po Mszy św. spotkanie uczniów Gimnazjum klas III wraz z rodzicami z racji rozpoczęcia przygotowania do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

Ten dzień to również dzień imienin naszego Księdza Proboszcza, z tego miejsca, w imieniu nas wszystkich najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa, opieki Marii i wszelkich potrzebnych łask.

Bóg zapłać sprzątającym, było 8 osób. W sobotę proszone jest Podlesie II.

W gablotce umieszczone informacje dotyczące;
– naboru na studia Uniwersytetu Jana Pawła II
– plakat z niebezpiecznymi symbolami, których znaczenia często nie rozumiemy i nosimy je nieświadomie, nie zdając sobie sprawy z zagrożenia

21 IX w przyszłą niedzielę, po każdej Mszy św. przedstawiciel organizacji Reduta Dobrego Imienia – Polski i rady Parafialnej będą zbierać podpisy pod projektem zmiany ustawy o IPN, aby doprowadzić do karania używania określeń „polskie obozy koncentracyjne”, albo „polskie obozy śmierci” – potrzebny jest numer PESEL i adres zameldowania.