Ogłoszenia Parafialne XXIV Niedziela Zwykła – 16 września 2018 r.

We wtorek w liturgii będziemy przeżywać święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 9 osobom z dzielnicy Podlesie II. W najbliższą sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy mieszkańców rejonu Podlesie I.

W przyszłą niedzielę Rada Parafialna będzie zbierać ofiary do kopert.

Od środy Msze Święte popołudniu odprawiane będą o godz. 17.00.

Sołtys Jurczyc Pan Jerzy Kłępa informuje o całkowitym zamknięciu drogi Radziszów-Jurczyce od 18 – 21 września 2018 r. w godzinach między 8.30 a 14.30. Wszystkie Osoby, które korzystają z samochodów mogą na ten czas korzystać z parkingu przy cmentarzu parafialnym.

Szpital w Radziszowie prosi o głosy przez internet na projekt obywatelski. Projekt, jeśli zdobędzie odpowiednią ilość głosów, zagwarantuje bezpłatne ćwiczenia na basenie kończyn dolnych i kręgosłupa dla dzieci i dorosłych. Prosimy o zainteresowanie się tym projektem obywatelskim.

Informacje z tablicy: