Ogłoszenia Parafialne XXIX Niedziela Zwykła – 16 października 2022 r.

We wtorek święto św. Łukasza Ewangelisty, który jest patronem służby zdrowia. W czwartek uroczystość św. Jana Kantego, patrona Archidiecezji Krakowskiej.

W sobotę uroczystość św. Jana Pawła II. Poranna Msza Święta będzie w Kaplicy Jana Pawła II.

W piątek o godz. 17.00 Msza Święta o uzdrowienie Chorych za wstawiennictwem św. Rity. Prosimy o składanie próśb na karteczkach do koszyczka przed ołtarzem.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 17 Osobom z dzielnicy Brzegi III. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy Mieszkańców rejonu Brzegi IV.

Bóg zapłać wszystkim Osobom, które złożą dziś ofiarę z okazji XXII Dnia Papieskiego.

W przyszłą niedzielę Rada Parafialna będzie zbierać ofiary do kopert.

W poniedziałek zebranie wiejskie o godz. 18.00.

Jak co roku apelujemy, aby Piesi nosili ubrania z elementami odblaskowymi, odblaski, latarki, by być lepiej widocznymi dla kierowców po zmroku.

Poszukiwana jest chętna Osoba do objęcia opieki nad starszym chodzącym Mężczyzną. Kontakt z ks. Proboszczem.