Ogłoszenia Parafialne XXIX Niedziela Zwykła – 18 października 2020 r.

Wspominamy dziś św. Łukasza Ewangelistę.

W czwartek wspomnienie św. Jana Pawła II. Msza Święta odbędzie się w kaplicy.

Zapraszamy na Mszę Świętą o uzdrowienie za wstawiennictwem św. Rity wyjątkowo w środę, 21 października (z powodu wspomnienia św. Jana Pawła II). Róż nie powinno zabraknąć. Przypominamy o kartkach z intencjami.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 9 Osobom z dzielnicy Rynek I. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy Mieszkańców rejonu Rynek II.

Pan Burmistrz Norbert Rzepisko przestrzega przed firmami, które za opłatą oferują możliwość zdobycia dotacji do pieców.

Panie z Grupy Folklorystycznej przy OSP Radziszów zapraszają na kiermasz charytatywny, który odbędzie się w niedzielę 25 października 2020 roku.

Zachęcajmy, przypominajmy do tego, aby Wszyscy przestrzegali zaleceń w imię miłości bliźniego. Starajmy nie narażać siebie i innych.