Ogłoszenia Parafialne XXIX Niedziela Zwykła – 19 października 2014 r.

W poniedziałek Uroczystość Św. Jana Kantego, który jest patronem Archidiecezji Krakowskiej.

W środę wspominamy Św. Jana Pawła II Papieża. Po Mszach Św. można będzie oddać cześć relikwiom przez pocałowanie.

W przyszłą niedzielę zmiana czasu z letniego na zimowy. W nocy przestawiamy zegary o jedną godzinę do tyłu.

Składamy Bóg Zapłać sprzątającym. Były 23 osoby. W kolejną sobotę proszone są osoby z dzielnicy Zawodzie I. Bóg zapłać również pracującym w tym tygodniu . Szczególne podziękowania dla Pana Józefa Pustelnika.

W przyszłą niedzielę Rada Parafialna będzie zbierać do kopert.

Zapraszamy wszystkich na Różaniec dzieci i dorosłych. Dzieci wg. harmonogramu:

  • w poniedziałek – klasy IV i V szkoły podstawowej
  • we wtorek – klasy I gimnazjalne
  • w środę – klasy III gimnazjalne
  • w czwartek – klasy II gimnazjalne
  • w piątek – klasy VI szkoły podstawowej
  • w sobotę – klasy I, II i III szkoły podstawowej

Od tej niedzieli rozpoczyna się tydzień misyjny. Na zakończenie tygodnia misyjnego, w następną niedzielę, będzie można było nabyć kartki świąteczne. Dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na cele misyjne.

Stowarzyszenie „Nasz Radziszów” zaprasza do Dworu Dzieduszyckich w przyszłą niedzielę , 26 października o godz. 18.00 na otwarcie stałej wystawy pt. „Rzeźbiarz Wit Wisz – Radziszowianin z wyboru”. Rzeźbiarz m. in. wykonał ołtarze w naszym kościele. Zmarł w Radziszowie. Jego grób znajduje się na Cmentarzu Parafialnym.

LKS „Radziszowianka” zaprasza dziś na mecz o godz. 16.00.

Stowarzyszenie „Daj Nadzieję” zaprasza na Bal Niepodległości, z którego dochód będzie przeznaczony na remont Szpitala dla dzieci i młodzieży w Radziszowie.

 

Bal Niepodleglosci 2014 (1)

Bal Niepodleglosci 2014 (2)