Ogłoszenia Parafialne XXIX Niedziela Zwykła – 21 października 2018 r.

Składamy serdeczne Bóg zapłać Pani Halinie Wasyl za namalowanie (przedstawienie) Drogi Krzyżowej na ogrodzeniu cmentarnym. Bardzo zachęcamy do tego, aby obejrzeć, pokazać i objaśnić dzieciom poszczególne stacje Drogi Krzyżowej.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 27 osobom z dzielnicy Zawodzie II. W najbliższą sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy mieszkańców rejonu Zawodzie I.

Tym wszystkim, którzy złożą dzisiaj ofiary do puszek na Misjonarzy (ofiarę przeznaczoną dla Pakistanu) składamy serdeczne Bóg zapłać.

W przyszłą niedzielę Rada Parafialna będzie zbierać ofiary do kopert.

Informujemy, że malowanie kościoła zostało ukończone.

W poniedziałek wspomnienie Jana Pawła II. Jeżeli pozwolą na to warunki atmosferyczne to Msza Święta i Różaniec będą odprawione w kaplicy, zarówno rano, jak i wieczorem.

Szkoła Katolicka w Skawinie zaprasza na spektakl teatralny.

Przypominamy o zmianie czasu w przyszłą niedzielę. Cofamy wskazówki zegara o jedną godzinę do tyłu.

W zakrystii do odebrania są pamiątki. Bardzo serdecznie prosimy, aby je odebrać.