Ogłoszenia Parafialne XXV Niedziela Zwykła – 20 września 2020 r.

W poniedziałek święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty.

W środę wspominamy św. Ojca Pio.

We wtorek (22 września) będą Msze Święte o uzdrowienie za wstawiennictwem św. Rity. Na Msze Świętą przynosimy napisane na kartach intencje o uzdrowienie ciała lub duszy. Kartki będą złożone na ołtarzu (intencje nie będą czytane). Zamówione są także róże, można również przynieść swoją. Składając kartkę będzie można wziąć różę, która będzie później poświęcona, przy okazji można złożyć niewielką, drobną ofiarę.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 12 Osobom z dzielnicy Brzegi VI. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy Mieszkańców rejonu Kamienna.

W środę po Mszy Świętej o godz. 17.00 ks. Adam zaprasza Rodziców tych Dzieci, które w tym roku szkolnym przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej. Prosimy o obecność przynajmniej jednego Rodzica wraz z Dzieckiem.

W przyszłą niedzielę Rada Parafialna będzie zbierać ofiary do kopert.