Ogłoszenia Parafialne XXV Niedziela Zwykła – 22 września 2019 r.

W poniedziałek wspomnienie św. Ojca Pio.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 17 Osobom z dzielnicy Podlesie IV. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy Mieszkańców rejonu Podlesie III.

Bóg zapłać wszystkim tym, którzy złożyli ofiary do puszek na przybory szkolne dla Dzieci mieszkających na Kresach (Litwie, Białorusi i Ukrainie).

W niedzielę Rada Parafialna będzie zbierać ofiary do kopert.

Radni Rady Miejskiej w Skawinie Pani Zdzisława Bała i Pan Józef Niechaj zapraszają na comiesięczny dyżur.

Burmistrz Miasta i Gminy Skawina Pan Norbert Rzepisko informuje o rozpoczęciu naboru wniosków w zakresie dotacji na dofinansowanie wymiany kotłów na terenie Gminy Skawina oraz termomodernizacji budynków jednorodzinnych w ramach programu STOP Smog.

W sobotę na godz. 8.00 zapraszamy wszystkich Kandydatów na ministrantów na spotkanie.