Ogłoszenia Parafialne XXV Niedziela Zwykła – 23 września 2018 r.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 7 osobom z dzielnicy Podlesie I. Były to osoby tylko z trzech domów. Bardzo prosimy, aby w miarę możliwości do sprzątania przychodziło jak najwięcej osób, szczególnie w okresie jesiennym, kiedy w dużych ilościach spadają liście z drzew. Tej pracy jest naprawdę sporo. W najbliższą sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy mieszkańców rejonu Podlesie 0.

Zapraszamy chętnych na Pielgrzymkę do Fatimy. Zdecydowanych informujemy, że można zapisać się najpóźniej tylko do 26 października 2018 r.

W związku ze zbliżającym się jubileuszem Dyrekcja Szkoły w Radziszowie zwraca się z uprzejmą prośbą do Mieszkańców o wypożyczenie pamiątek związanych ze szkołą (przedmioty, świadectwa, zdjęcia, wszystko, co mogłoby przybliżyć historię szkoły). Pamiątki do wypożyczenia należy przekazywać do sekretariatu szkoły.

Radni Rady Miejskiej w Skawinie Pani Zdzisława Bała i Pan Józef Niechaj zapraszają na comiesięczny dyżur.

 

W Zakrystii są do odebrania pamiątki chrzcielne.

 

Informacje z tablicy: