Ogłoszenia Parafialne XXVI Niedziela Zwykła – 1 października 2017 r.

W ubiegłą niedzielę Rada Parafialna zebrała 17 190 zł, za które to składamy serdeczne Bóg Zapłać.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 25 osobom z dzielnicy Zawodzie III. W najbliższą sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy mieszkańców rejonu Zawodzie II.

Nabożeństwo Różańcowe w naszej Parafii będzie odprawiane w niedzielę o godz. 16.30, natomiast w dni powszednie o godz. 17.00. Po Nabożeństwie Msza Święta.

Znaleziono różaniec. Do odebrania jest w Zakrystii.

W sobotę przed Nabożeństwem Różańcowym będzie poświęcenie i rozdanie różańców dla dzieci klas III, przygotowujących się do Pierwszej Spowiedzi i Komunii Świętej. Na Nabożeństwa Różańcowe zapraszamy nie tylko Dzieci komunijne, ale wszystkie Dzieci. Prosimy pozostałych Rodziców o zachęcenie Dzieci do uczestnictwa w tym nabożeństwie – jest to dar dla Rodziny, który trudno przecenić.

Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych do służby przy Ołtarzu. Spotkanie kandydatów na Ministrantów odbędzie się w najbliższą sobotę o godz. 8.00. Prosimy Rodziców oraz Dziadków o zachęcenie Dzieci do tej służby.

W przyszłą niedzielę obchodzimy Dzień Papieski. Z tej okazji Ministranci będą zbierali ofiary do puszek na cel edukacji dla zdolnej, lecz ubogiej Młodzieży.

13 października 2017 r. pomożemy Afryce oddając zużyty sprzęt elektroniczny.

Spowiedź przed Różańcem, z racji pierwszego piątku miesiąca, w piątek od godz. 16.30.

Od poniedziałku przyjmujemy wypominki. Ofiara za jedną osobę to jest równowartość intencji Mszy Świętej (jednorazowa dowolna ofiara). Prosimy nie pisać: „za dusze poległe i znikąd ratunku nie mające” – bo to jest nieprawda, bo Kościół modli się za wszystkich zmarłych, więc takich dusz, które znikąd pomocy nie mają, nie ma.

W Zakrystii przyjmowane są zapisy na Pielgrzymkę na Bałkany.

W Zakrystii do odebrania są pamiątki chrzcielne oraz z innych uroczystości.

Informacje z tablicy: