Ogłoszenia Parafialne XXVI Niedziela Zwykła – 26 września 2021 r.

W środę Święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 9 Osobom z dzielnicy Brzegi IV. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy Mieszkańców rejonu Brzegi V. Ze względu na porę jesienną, dużą ilość liści prosimy, aby przyszło do sprzątania więcej Osób niż zwykle.

Podziękowanie kierujemy do Rycerzy św. Wawrzyńca za porządki w parafii (wokół kościoła, na placu zabaw, przy domu parafialnym itd.).

Różaniec w tym tygodniu o godz. 17.00, a w niedzielę o godz. 16.30. Pamiętajmy, że różaniec jest to modlitwa, która ma wielką moc u Pana Boga. Dlatego postarajmy się w nim uczestniczyć, a jak nie to przynajmniej odmówić go sobie w domu.

Spowiedź z okazji pierwszego piątku miesiąca w środę od godz. 16.30, a w piątek od godz. 16.00.

W poniedziałek odwiedziny Chorych.