Ogłoszenia Parafialne XXVI Niedziela Zwykła – 29 września 2019 r.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 16 Osobom z dzielnicy Podlesie III. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy Mieszkańców rejonu Podlesie II.

W tym tygodniu od wtorku rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe. Różaniec w tygodniu o godz. 17.00, a w niedziele o godz. 16.30.

Od jutra (30 września 2019 r.) przyjmujemy ofiary na wypominki roczne. Za jedną Duszę intencja mszalna, natomiast za intencje jednorazowe ofiary dowolne.

Spowiedź święta z racji pierwszego piątku miesiąca w środę od godz. 16.30 i w piątek od godz. 16.00.

W przyszłą niedzielę (6 października 2019 r.) Rada Rodziców przedszkola w Radziszowie będzie zbierać podpisy pod petycją dotyczącą rozbudowy przedszkola.

Kolejne spotkanie Kandydatów na ministrantów odbędzie się w sobotę o godz. 8.00. Prosimy Dziadków i Babcie, aby zachęcili (zmotywowali) swoich Wnuków do przyjścia na spotkanie, zostania ministrantem.