Ogłoszenia Parafialne XXVI Niedziela Zwykła – 30 września 2018 r.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 7 osobom z dzielnicy Podlesie 0. W najbliższą sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy mieszkańców rejonu Zawodzie IV.

W ubiegłą niedzielę Rada Parafialna zebrała 17 400 zł, za które to składamy serdeczne Bóg zapłać.

W przyszłą niedzielę będzie otwarty parking przy ogrodzie. Bardzo prosimy wszystkie Osoby, które będą na niego wjeżdżać i z niego wyjeżdżać, aby robili to ostrożnie (wjeżdżamy od strony plebanii, wyjeżdżamy w kierunku skrzyżowania).

Informujemy, że Parafia nie otrzymała żadnych pieniędzy z okazji wizyty Prezydenta w Jurczycach, a także z okazji Dożynek Wojewódzkich. Wszystkie dotychczasowe prace przy Parafii finansowane są ze składek Parafian.

Nabożeństwo Różańcowe w niedzielę o godz. 16.30, a w tygodniu o godz. 17.00.

Spowiedź z okazji pierwszego piątku miesiąca będzie w środę od godz. 16.30 i w piątek od godz. 16.00.

Od poniedziałku przyjmujemy na wypominki.

Informacje z tablicy: