Ogłoszenia Parafialne XXVII Niedziela Zwykła – 3 października 2021 r.

W ubiegłą niedzielę Rada Parafialna zebrała ofiary w kwocie 15 580 zł, za które składamy serdeczne Bóg zapłać.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 8 Osobom z dzielnicy Brzegi V (9 osoba była spoza dzielnicy Brzegi V). W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy Mieszkańców rejonu Brzegi VI.

W czwartek wspominamy Matkę Bożą Różańcową. Na Mszy Świętej o godz. 17.00 różańce otrzymają Dzieci, które przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej, a po Mszy Świętej będzie spotkanie z ich Rodzicami.

Od poniedziałku przyjmujemy intencje mszalne. Również przyjmujemy, jak co roku, na wypominki roczne i jednorazowe. Jeżeli chodzi o cały rok, to jedna Dusza równa się jednej intencji mszalnej. Jeżeli chodzi o intencje jednorazowe, to ofiara jest dowolna.

W przyszłą niedzielę Ministranci będą zbierać ofiary do puszek z okazji Dnia Papieskiego dla młodzieży zdolnej, a nie zamożnej.