Ogłoszenia Parafialne XXVII Niedziela Zwykła – 4 października 2015 r.

Dziś o godzinie 16.30 Nabożeństwo Różańcowe z procesją wokół kościoła.

W środę wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej. Na godzinę 17.00 proszeni są rodzice wraz z dziećmi, które przygotowują się do pierwszej Spowiedzi i Komunii Św. w roku 2016. Po Mszy Św. będzie spotkanie z rodzicami, a 10 minut przed nabożeństwem poświęcenie i rozdanie Różańców.

Składamy serdeczne Bóg Zapłać sprzątającym 14 osobom z dzielnicy Zawodzie III. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy mieszkańców rejonu Zawodzie II.

W przyszłą niedzielę będzie obchodzony XV Dzień Papieski. Z tej okazji ministranci będą zbierać do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia dla młodzieży zdolnej, ale z ubogich rodzin, których rodziców nie stać na kształcenie dziecka.

W piątek na Nabożeństwo Różańcowe zapraszamy w sposób szczególny rodziców wraz z dziećmi, młodzieżą klas III gimnazjum, które przygotowują się do Sakramentu Bierzmowania. Po Mszy Św. spotkanie z rodzicami. Bardzo prosimy o obecność wszystkich rodziców.

W sobotę zapraszamy na godzinę 8.30 wszystkich chętnych chłopców, którzy chcieliby służyć przy ołtarzu jako ministranci. Spotkanie będzie w Domu Parafialnym. Gorąca prośba do wszystkich rodziców, dziadków o słowo zachęty dla tych chłopców.

Na Nabożeństwo Różańcowe w tym tygodniu w sposób szczególny zapraszamy dzieci i młodzież w następującym porządku:

– w poniedziałek dzieci klasy I szkoły podstawowej i klasy I gimnazjum

– we wtorek dzieci klasy II szkoły podstawowej i klasy II gimnazjum

– w środę dzieci z klas III szkoły podstawowej

– w czwartek dzieci z klas IV szkoły podstawowej

– w piątek dzieci z klas III gimnazjum

– w sobotę uczniowie klas V i VI szkoły podstawowej

Rodzina zaginionego Stanisława Płonki prosi o pomoc.

20151004 zaginiony

Od poniedziałku przyjmujemy na wypominki. Ofiara za jedną duszę – jedna intencja mszalna. Jednorazowe – ofiara dowolna. Prosimy nie pisać: „za dusze poległe na wojnie, zabite i znikąd nie mające pomocy” – bo to jest nieprawda, bo Kościół modli się za wszystkich zmarłych, więc takich dusz, które znikąd pomocy nie mają nie ma.

Bezpłatne badanie wzroku.

20151004 badanie ostrości wzroku

W niedzielę 11 października (niedziela) o godz. 16.00 odbędzie się zebranie wiejskie w Domu Ludowym Hallerówka w Jurczycach. Tematem zebrania będzie uchwalenie budżetu.

Sołtys i Rada Sołecka Wsi Radziszów serdecznie zapraszają mieszkańców na zebranie wiejskie, które odbędzie się 13 października (wtorek) o godz. 18.00 w Domu Strażaka. Tematem spotkania będzie podział budżetu Sołectwa Wsi Radziszów i sprawy bieżące.

20151004 zebranie wiejskie

Informacje z tablicy:

20151004 zycie kosciola

20151004 pielgrzymka mlodych

20151004 konkurs poezji religijnej

20151004 fundusz stypendialny20151004 info fundacja tysiaclecia

20151004 film