Ogłoszenia Parafialne XXVII Niedziela Zwykła – 4 października 2020 r.

W najbliższą środę wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej. Przed Różańcem będzie poświęcenie i rozdanie różańców Dzieciom klasy trzeciej.

Składamy serdeczne Bóg zapłać Wszystkim, którzy w ubiegłą niedzielę złożyli ofiarę w kwocie 14 760 zł.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 16 Osobom z dzielnicy Wytrzyszczek. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy Mieszkańców rejonu Rozparka.

W przyszłą niedzielę wypada 20. Dzień Papieski. Z tej okazji Ministranci będą zbierać ofiary do puszek dla zdolnej, a niezamożnej Młodzieży.

Od jutra przyjmujemy ofiary na wypominki (intencje i Msze Święte na rok 2021).

W piątek o godz. 16.00 Msza Święta żałobna za śp. Antoniego Tomasiaka zmarłego 24 marca 2020 r.

Informujemy, że do Rady Parafialnej został zaproszony Pan Stefan Jakubiec w miejsce śp. Władysława Paciorka. Panu Stefanowi życzymy owocnej pracy na rzecz naszej Parafii.

Burmistrz zaprasza na spotkanie z Ekodopradcą w Dworze Dzieduszyckich w dniu 7 października 2020 r. od 10.00 do 17.00.

Różaniec w niedzielę o godz. 16.30.

Przed kościołem można złożyć podpis, którego celem jest zakazanie tzw. parad równości. Osoby, które chcą się podpisać winny mieć ze sobą dowód osobisty lub pamiętać pesel.