Ogłoszenia Parafialne XXVII Niedziela Zwykła – 6 października 2019 r.

W poniedziałek święto Matki Bożej Różańcowej. Z tej okazji przed nabożeństwem różańcowym o godz. 17.00 poświęcenie i rozdanie różańców dla Dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii i Spowiedzi Świętej. Bardzo serdecznie prosimy, aby na to nabożeństwo przybyły wszystkie Dzieci wraz z ich Rodzicami.

W ubiegłą niedzielę Rada Parafialna zebrała ofiary w kwocie 17 240 zł, za które to składamy serdeczne Bóg zapłać.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 14 Osobom z dzielnicy Podlesie II. Ze względu na dużą ilość spadających liści w sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy Mieszkańców rejonów: Podlesie I, Podlesie 0.

Placówka wsparcia dziennego dla Seniorów zaprasza osoby chętne na spotkanie z okazji Dnia Seniora w piątek (11 października 2019 r.) o godz. 16.00 w Dworze Dzieduszyskich. Wstęp wolny.

Ze względu na wybory w przyszłym tygodniu pielgrzymka do Zakopanego odjedzie o godz. 7.30.

Przed kościołem został znaleziony telefon. Do odebrania jest w zakrystii.

Osoby zbierające przed kościołem podpisy pod petycją dotyczącą rozbudowy Przedszkola w Radziszowie informują, że do złożenia podpisu nie jest wymagany dowód osobisty.

Pamiętajmy, aby na wybory do parlamentu, które odbędą się w przyszłą niedzielę wziąć ze sobą dowód osobisty.