Ogłoszenia Parafialne XXVII Niedziela Zwykła – 7 października 2018 r.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 9 osobom z dzielnicy Zawodzie IV. Było bardzo mało osób do sprzątania. W najbliższą sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy mieszkańców rejonu Zawodzie III.

W minioną sobotę znów zaśmiecono teren przed wejściem do kościoła. W związku z tym ponownie apelujemy, aby po skończeniu uroczystości ślubnych nie rzucać płatkami lub ryżem.

 

Tak jak było zapowiadane w zeszłym tygodniu, Różaniec w niedzielę o godz. 16.30, a w tygodniu o godz. 17.00. Minął tydzień, jednak w tygodniu na Nabożeństwo Różańcowe przychodziła bardzo mało osób, a dzieci to już w ogóle nie było widać.

Od poniedziałku przyjmujemy intencje Mszy Świętej. Jak co roku apelujemy, aby na jednej kartce nie wypisywać wyłącznie niedziel, bo tak komuś pasuje.

Przypominamy chętnym o zapisach na Pielgrzymkę do Fatimy. Zdecydowanych informujemy, że można zapisać się najpóźniej tylko do 26 października 2018 r.

Od dzisiaj otwarty jest nowy parking. Bardzo prosimy, aby jeździć po nim spokojnie. Obowiązuje jeden kierunek jazdy (wjeżdżamy od strony plebanii, wyjeżdżamy w kierunku skrzyżowania). Wyjazd przeznaczony jest dla tych Parafian, którzy mieszkają  na Zawodziu, na Brzegach, czy w Jurczycach. Prosimy nie wjeżdżać na ten parking samochodami, z których wyciekają płyny, oleje.

Sołtys oraz Rada Sołecka wsi Radziszów serdecznie zaprasza na zebranie wiejskie, które odbędzie się 12.10.2018 r. (piątek) o godz. 18.00 w Domu Strażaka.

Rada Sołecka informuje, że w dniach 11.10.2018 i 25.10.2018 r. będą odbierane odpady wielkogabarytowe z obszaru Radziszowa. Odpady będą odbierane według poniższego harmonogramu:

 

Ksiądz Adam prosi w środę na Różaniec. Po Mszy Świętej będzie spotkanie z Kandydatami do Bierzmowania i z ich Rodzicami. Natomiast w czwartek przychodzą Dzieci wraz z Rodzicami, które w tym roku przystąpią do pierwszej Spowiedzi i Komunii Świętej.

Informacje z tablicy: