Ogłoszenia Parafialne XXVIII Niedziela Zwykła – 14 października 2018 r.

Obchodzimy dzisiaj XVIII Dzień Papieski.

W najbliższy wtorek o godz. 10.00 w naszym kościele będzie odprawiona Msza Święta z okazji 150-lecia istnienia Szkoły w Radziszowie. Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich absolwentów, mieszkańców, którzy są związani ze szkołą.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 30 osobom z dzielnicy Zawodzie III. W najbliższą sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy mieszkańców rejonu Zawodzie II.

Sołtys i Rada Sołecka Jurczyc zaprasza na zebranie wiejskie w dniu 17 października 2018 r. (środa) o godz. 18.00, które odbędzie się w Domu Ludowym „Hallerówka”.

W przyszłą niedzielę rozpocznie się Tydzień Misyjny. Ministranci będą zbierać ofiary na potrzeby misyjne.

Dziękujemy wszystkim, którzy dzisiaj złożyli ofiary na budowanie tego żywego pomnika „Dzieło nowego tysiąclecia” w imieniu tych wszystkich, którzy skorzystają z tych ofiar.

W zakrystii są do odebrania pamiątki.