Ogłoszenia Parafialne XXVIII Niedziela Zwykła – 15 października 2017 r.

W najbliższą środę obchodzimy święto Świętego Łukasza Ewangelisty.

W sobotę (21 października) o godz. 14.00 w Kaplicy Św. Jana Pawła II zostanie odprawiona Msza Święta oraz odmówiony Różaniec. Po Mszy Świętej będzie prelekcja filmu z pobytu w Naszej Parafii Ojca Świętego. Film trwa 40 minut.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 21 osobom z dzielnicy Zawodzie I. W najbliższą sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy mieszkańców rejonu Jurczyce I.

W przyszłą niedzielę (22 października) jest Niedziela Misyjna. Z tej okazji Ministranci będą zbierać ofiary do puszek na odbudowę Szpitala Świętego Ludwika w Aleppo w Syrii.

Centrum Wspierania Rodziny zaprasza Rodziców na bezpłatne zajęcia w „Szkole dla Rodziców”.

Burmistrz Miasta i Gminy Skawina informuje, że na terenie Miasta i Gminy Skawina prowadzone są kontrole palenisk w budynkach mieszkańców. Kontrole prowadzone są przez pracowników Straży Miejskiej oraz Urzędy Miasta i Gminy w Skawinie.

Sołtys oraz Rada Sołecka wsi Radziszów serdecznie zaprasza mieszkańców na zebranie wiejskie, które odbędzie się w dniu 17 października 2017 r. (wtorek) o godz. 18.00 w Domu Strażaka.

Do odebrania w Zakrystii są różańce, zostawiona biżuteria oraz pamiątki chrzcielne i inne pamiątki z przeżywanych jubileuszów.

Stowarzyszenie „Razem dla Wszystkich” w Jurczycach prosi o oddawanie głosów przez internet, aby powstała pracownia multimedialna.