Ogłoszenia Parafialne XXX Niedziela Zwykła – 27 października 2019 r.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 20 Osobom z dzielnicy Zawodzie III. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy Mieszkańców rejonu Zawodzie II.

W piątek uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Święte do południa jak w niedzielę (7.30, 8.45, 10.00, 11.20). Nieszpory z procesją o godz. 13.00, a później (około godz. 14.00) Msza Święta na cmentarzu parafialnym.

Składka na cmentarzu przeznaczona dla naszego grabarza Pana Władysława Płonki, jako podziękowanie za jego całoroczną piękną pracę.

W dniach 1 i 2 listopada można uzyskać odpust od Zmarłych. Trzeba odmówić modlitwy „Ojcze Nasz” i „Wierzę w Boga”, przyjąć Komunię Świętą oraz pomodlić się w intencji Papieża (w intencji tych, które On wskazuje – za pokój na świecie itp.).

W dniu 2 listopada (Dzień Zaduszny) Msze Święte o godz.: 6.30, 7.00, 7.30 i 17.00.

W tych dniach uważajmy na złodziei. Starajmy znicze na grobach wykorzystywać po raz drugi, kupując do nich wkłady.

Spowiedź Święta w środę od godz. 16.30, a w czwartek od 16.00.

W dniu 1 listopada (Wszystkich Świętych) na cmentarzu parafialnym kolejna, już XVI Kwesta. Organizatorem kwesty jest Stowarzyszenie „Nasz Radziszów”.

Radni Rady Miejskiej w Skawinie Pani Zdzisława Bała i Pan Józef Niechaj zapraszają na comiesięczny dyżur.

W zakrystii przyjmujemy zapisy na pielgrzymkę (na Maltę) śladami św. Pawła, która odbędzie się w przyszłym roku. Zapisy tylko do końca listopada (tanie linie lotnicze nie przyjmują przedpłat, tylko należy z wyprzedzeniem opłacić w całości bilet).

W czwartek odwiedziny Chorych.

Pani Irena Wiśniewska organizuje wyjazd na nocne czuwanie do Częstochowy w dniu 16 listopada 2019 r. Wyjazd spod kościoła o godz. 18.00. Zgłoszenia u Pani Ireny.