Ogłoszenia Parafialne XXX Niedziela Zwykła – 29 października 2017 r.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 28 osobom z dzielnicy Jurczyce II. W najbliższą sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy mieszkańców rejonu Jurczyce III.

Spowiedź Święta z racji pierwszego piątku miesiąca przed Różańcem w piątek od godz. 16.30.

W środę obchodzimy uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Święte przed południem tak jak w niedzielę, zaś popołudniu o godz. 13.30 Nieszpory, a po nich procesja na cmentarz i Msza Święta.

Składka, jak co roku zbierana na cmentarzu, jest przeznaczona jako wyraz naszej wdzięczności dla Pana Władysława Płonki, za jego całoroczny trud pracy i dbania o czystość na cmentarzu.

1 i 2 listopada można zyskać odpust za Zmarłych. Bardzo serdecznie zachęcamy do tego, aby skorzystać z tej możliwości i pomóc tym, którzy już sami sobie pomóc nie mogą.

2 listopada Msze Święte o godz. 6.30, 7.00, 7.20 i popołudniu w intencji wszystkich Wypominanych w wypominkach rocznych o godz. 17.00.

Przypominamy, aby w tych najbliższych dniach zwracać uwagę na złodziei. Nie wszyscy przychodzą na cmentarz po to, aby się modlić. Są i tacy, którzy szukają okazji, aby ludzi uczciwych okraść.

Urząd Miasta i Gminy w Skawinie uprzejmie informuje, że od dnia 30 października br. na czas wykonywania prac związanych z remontem fragmentu ul. Lipowej w Radziszowie, na odcinku od drogi powiatowej do przejazdu kolejowego, planowane jest całkowite zamknięcie ww. fragmentu drogi gminnej. Zamknięcie drogi zgodnie z poczynionymi ustaleniami z przedstawicielami mieszkańców oraz wykonawcy robót będzie następowało codziennie w godzinach od 9.00 do 14.00, udrażniane w pozostałych godzinach w celu zapewnienia dojazdu do posesji oraz firm zlokalizowanych przy ww. ulicy. Jednocześnie tut. Urząd zastrzega, że w przypadku wystąpienia niekorzystnych warunków atmosferycznych,  które uniemożliwiłyby prowadzenie prac, może nastąpić przesunięcie planowanego terminu ich rozpoczęcia.

1 listopada (Wszystkich Świętych) odbędzie się na naszym cmentarzu parafialnym XIV Kwesta. Kwesta będzie trwała od godz. 8.30 do godz. 15.30. Organizatorem jest Stowarzyszenie „Nasz Radziszów”.