Ogłoszenia Parafialne XXXI Niedziela Zwykła – 30 października 2016 r.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 27 osobom z dzielnicy Jurczyce II. W najbliższą sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy mieszkańców rejonu Jurczyce III.

Składamy serdeczne Bóg zapłać tym wszystkim, którzy złożyli lub złożą ofiary do puszek na pomoc dla Haiti, z okazji zakończenia Tygodnia Misyjnego.

W poniedziałek odwiedziny chorych.

Spowiedź w poniedziałek od godz. 16.30.

We wtorek Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Święte do południa tak jak w niedzielę, natomiast o godz. 13.30 gromadzimy się w kościele na Nieszporach. Następnie udajemy się z procesją na cmentarz parafialny, gdzie odbędzie się Msza Święta. Składka na cmentarzu przeznaczona jest dla Pana Władysława Płonki, naszego Grabarza, jako podziękowanie za jego całoroczną, piękną pracę.

1 i 2 listopada tradycyjnie można uzyskać odpust za zmarłych. Warunek, to obecność na Mszy Świętej, przyjęcie Komunii Świętej, odmówienie modlitwy Ojcze Nasz,  Wierzę w Boga i jeszcze inna modlitwą w intencji Papieża.

2 listopada 2016 r. (Dzień Zaduszny) Msze Święte o godz.: 6.30, 7.00, 7.20 i 17.00.

Szczególnie w tym okresie uważajmy na złodziei. Nie zostawiajmy domów bez opieki.

Spowiedź z okazji pierwszego piątku od godz. 16.00.

1 listopada 2016 r. (we Wszystkich Świętych) w godzinach 8.30 – 15.00 po raz 13 odbędzie się kwesta na odnowę zabytkowej figury w Radziszowie. Organizatorem kwesty jest Stowarzyszenie „Nasz Radziszów”.

Do odebrania w Zakrystii są pamiątki z Rocznic, Aktu Zawarcia Związku Małżeńskiego i ze Chrztu Świętego: Agata i Piotr Bartk…, Anna i Józef Boli…, Maria i Franciszek Łach…, Agnieszka Dziu… i Wojciech Bie…, Aleksandra Was…,  Jakub Renisz…, Agnieszka Frącz…, Karolina Kars…, Agnieszka Stefa…, Jolanta Szczy…, Jakub Wci…, Aniela Maśl…, Róża Gra…, Kornelia Kusiat…, Julia Kości…, Nikodem Krzyw…, Marcel Łęc…, Aleksandra Proch…, Kacper Celm…, Paulina Broż… i Maja Brąg….

Informacje z tablicy:

20161030-zycie-kosciola-44

20161030-wierze-w-zycie-wieczne

dzien-zaduszny