Ogłoszenia Parafialne XXXI Niedziela Zwykła – 30 października 2022 r.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 14 Osobom z dzielnicy Brzegi V. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy Mieszkańców rejonu Brzegi VI.

W uroczystość Wszystkich Świętych Msze Święte do południa jak w niedzielę, o godz. 13.00 Nieszpory i modlitwy na cmentarzu, Msza Święta na cmentarzu około godz. 14.00.

Składka na cmentarzu przeznaczona jest dla Grabarza Pana Andrzeja Pająka, za całoroczny wysiłek i trud jego pracy.

W Dzień Zaduszny Msze Święte o godz. 6.30, 7.00 i 17.00.

Spowiedź w piątek od godz. 16.00.

Czuwanie nocne w Częstochowie 25 listopada 2022 r. Wyjazd o godz. 17.45. Zapisy do 3 listopada, a od 12 listopada pod numerem telefonu Pani Janiny Jastrzębskiej 796 073 810.

W pierwszy piątek serdecznie zapraszamy Kandydatów do Bierzmowania z klas VIII na Mszę Świętą i spotkanie po Mszy Świętej.

W środę 2 listopada 2022 r. o godz. 19.00 w Domu Parafialnym w sali na piętrze odbędzie się zebranie dotyczące ujęcia wody Drożdżownik. Obecność osób korzystających z tego ujęcia wody jest obowiązkowa.

W przyszłą niedzielę pomożemy choremu Chłopcu z Mołdawii na operację, składając ofiarę do puszek. Chłopiec mieszka koło Skawiny.

Policja ostrzega przed złodziejami. Nie zostawiajmy w domu nic wartościowego. Pilnujmy również to, co zostawiamy na cmentarzu.