Ogłoszenia Parafialne XXXI Niedziela Zwykła – 31 października 2021 r.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 19 Osobom z dzielnicy Rozparka. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy Mieszkańców rejonu Rynek I.

W poniedziałek uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Święte do południa jak w niedzielę (7.30, 8.45, 10.00, 11.20). Nieszporów z procesją nie będzie. Gromadzimy się na cmentarzu o godz. 13.30 na modlitwach za zmarłych, a po nich będzie Msza Święta w intencji wszystkich spoczywających.

Składka na cmentarzu przeznaczona dla naszego grabarza Pana Władysława Płonki, jako podziękowanie za jego całoroczną piękną pracę. Troska o cmentarz i o Tych, którzy odeszli oraz modlitwy za  Nich są niejako naszym obowiązkiem. Jest to podziękowanie za to wszystko cośmy od nich otrzymali.

We wtorek, 2 listopada wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych (Dzień Zaduszny). Msze Święte o godz. 6.30, 7.00 i 17.00.

W dniach 1 i 2 listopada można uzyskać odpust od Zmarłych. Trzeba odmówić modlitwy „Ojcze Nasz” i „Wierzę w Boga”, przyjąć Komunię Świętą, nawiedzić groby oraz pomodlić się w intencji Kościoła/Papieża (w intencji tych, które On wskazuje – za pokój na świecie itp.).

Jak co roku apel do wszystkich, abyśmy uważali na złodziei. Dobrze by było, aby nie wszyscy na raz poszli na cmentarz, tak by jedna osoba z domowników została w domu. Bo ci, którzy chcą żyć lekko nie śpią.

Spowiedź z racji pierwszego piątku miesiąca w środę od godz. 16.30 i w piątek od godz. 16.00.

W piątek po wieczornej Mszy Świętej spotkanie z chętnymi do Bierzmowania (klasy VIII i nie tylko).

Rozpoczyna się kurs lektorski. Zapraszamy wszystkich chętnych, szczególnie Ministrantów, ale nie tylko. Zapisy: https://forms.gle/J74XJWBn3mJ7fUwi6

Wyjazd do Częstochowy na nocne czuwanie 13 listopada 2021 roku o godz. 17.30 przy kościele. Zapisy od teraz przyjmuje Janina Jastrzębska (z domu Kopacz) pod nr. tel. 796 073 810. Jednocześnie pragniemy podziękować Pani Irenie Wiśniewskiej za wiele lat organizowania wyjazdów nie tylko po Polsce. Niewątpliwie była to ciężka odpowiedzialna praca, służba dla tych Wszystkich, którzy byli uczestnikami tych wyjazdów (pielgrzymek).