Ogłoszenia Parafialne XXXI Niedziela Zwykła – 5 listopada 2017 r.

W ubiegłą niedzielę Rada Parafialna zebrała 17 090 zł, za które to składamy serdeczne Bóg Zapłać.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 33 osobom z dzielnicy Jurczyce III. W najbliższą sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy mieszkańców rejonu Brzegi I.

W najbliższą sobotę o godz. 8.00 będzie odprawiona Msza Święta w intencji Ojczyzny.

W przyszłą niedzielę (12 listopada) Ministranci będą zbierać ofiary do puszek na cel, o którym była mowa w liście księdza arcybiskupa Marka Jędraszewskiego, czyli na pomoc dla Potrzebujących z okazji Światowego Dnia Ubogich, przypadającego w tym roku na XXXIII Niedzielę Zwykłą (19 listopada).

http://www.diecezja.pl/duchowni-i-konsekrowani/listy-i-dekrety/list-metropolity-krakowskiego-na-1-swiatowy-dzienubogich-2017-roku.html

Stowarzyszenie „Nasz Radziszów” dziękuje za ofiary z kwesty na cmentarzu.

Stowarzyszenie „Razem dla Wszystkich w Jurczycach” składa serdeczne podziękowanie biorącym udział w głosowaniu na pracownię komputerową. Do końca roku pracownia zostanie otwarta i będzie działać dla wszystkich Mieszkańców gminy.

Do odebrania w Zakrystii są pamiątki chrzcielne, a także pamiątki z pozostałych uroczystości i jubileuszy.

Informacje z tablicy: