Ogłoszenia Parafialne XXXII Niedziela Zwykła – 10 listopada 2019 r.

W poniedziałek o godz. 8.00 Msza Święta w intencji Ojczyzny.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 17 Osobom z dzielnicy Zawodzie I. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy Mieszkańców rejonu Jurczyce I.

Dziękujemy tym wszystkim, którzy złożyli ofiary do puszek na rzecz pomocy Kościołowi w potrzebie (w tym roku pomoc dedykowana jest mieszkańcom Sudanu Południowego).

Zarząd LKS Radziszowianka serdecznie zaprasza w dniu 16 listopada tj. sobota o godz. 10.00, wszystkich Mieszkańców Radziszowa na uroczyste otwarcie boiska ze sztuczną nawierzchnią. Tuż po uroczystościach otarcia boiska – o godz. 11.00 – rozpocznie się towarzyski mecz pomiędzy drużyną seniorów Radziszowianki a ekstraklasową drużyną Wisły Kraków.

Stowarzyszenie „Nasz Radziszów” informuje, że podczas XVI kwesty, która odbyła się 1 listopada na cmentarzu parafialnym w Radziszowie zebrano kwotę 10 010 zł 55 gr (w kwocie uwzględniona wartość 1 dolara USD, 9 hrywien UAH, 12 euro i 15 eurocentrów EUR). Członkowie Stowarzyszenia dziękują wszystkim darczyńcom oraz kwestującym.

 

 

Informacje z tablicy: