Ogłoszenia Parafialne XXXII Niedziela Zwykła – 11 listopada 2018 r.

W dniu dzisiejszym uroczyście świętujemy 100. Rocznicę Odzyskania Niepodległości.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 21 osobom z dzielnicy Jurczyce II. W najbliższą sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy mieszkańców rejonu Jurczyce III.

Tym wszystkim, którzy dzisiaj złożą ofiary dla biednych składamy serdeczne Bóg zapłać. W przyszłą niedzielę pomożemy małemu Mateuszowi.

Dyrekcja, Nauczyciele, a przede wszystkim Uczniowie Szkoły Podstawowej w Radziszowie zapraszają wszystkich w środę do budynku szkoły na spektakl, który został przygotowany z racji 150-lecia istnienia szkoły. Przedstawienie odbędzie się o godz. 17.00.

Podczas uroczystości o godz. 10.00 została poświęcona tablica upamiętniająca Mieszkańców naszej parafii poległych podczas I wojny światowej i walk o granice.