Ogłoszenia Parafialne XXXIII Niedziela Zwykła – 14 listopada 2021 r.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 18 Osobom z dzielnicy Rynek II. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy Mieszkańców rejonu Zadworze Dolne.

Harmonogram wizyty Pana Kościelnego i Pana Organisty, którzy będą chodzić z opłatkami:

Ofiary składane przy okazji rozdawania opłatków są formą wynagrodzenia dla Pana Kościelnego i Organisty za ich całoroczną pracę. Prosimy o życzliwe potraktowanie Ich.

Dziś Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym, ale również V Światowy Dzień Ubogich. W związku z tym dziś przed kościołem jest zbiórka do puszek na ten cel.

Salwatoriański Ośrodek Powołań zaprasza na kurs formacyjny „Odkryj siłę”.

Burmistrz Miasta i Gminy Skawina zaprasza wszystkim mieszkańców Radziszowa i Gołuchowic na spotkanie z Gminnym Ekodoradcą w Dworze Dzieduszyckim w Radziszowie w dniu 18 listopada 2021 roku w godz. od 13.00 do 18.00.

W przyszłą niedzielę z Tarnopola (na Ukrainie) przyjadą Państwo prowadzący Dom Dziecka liczący 200 dzieci (w wieku od urodzenia do 18 r. życia), aby zebrać ubrania, buty, zabawki. Jeżeli ktoś ma niepotrzebne w/w rzeczy (które jednocześnie nadają się do użytku), to jest proszony, aby przyniósł je ze sobą w niedzielę.

Widzimy, że sytuacja jest bardzo poważna na granicy Polski z Białorusią. Prosimy, by w związku z tym wywiesić w domach biało-czerwoną flagę, jako gest solidarności.