Ogłoszenia Parafialne XXXIII Niedziela Zwykła – 15 listopada 2015 r.

20151115 dyplomSkładamy serdeczne Bóg Zapłać wszystkim tym, którzy wysłali wiadomości sms głosując na Parafię w konkursie w Dzienniku Polskim. Nasza Parafia zajęła III miejsce. Parafia nie otrzymała z tej okazji żadnych pieniędzy, jedyną nagrodą był dyplom.

Pan organista będzie rozdawał opłatki. Bardzo serdecznie prosimy o życzliwe przyjęcie Pana Organisty, pamiętając jednocześnie, że ofiara składa przy tej okazji jest z naszej strony formą wdzięczności za jego piękną i oddaną pracę w ciągu całego roku.

Składamy serdeczne Bóg Zapłać sprzątającym 16 osobom z dzielnicy Brzegi I. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy mieszkańców rejonu Brzegi II.

W przyszłą niedzielę przed kościołem będą kwestować dzieci z hospicjum w Krakowie.

Dyrekcja Zespołu Szkół Publicznych w Radziszowie wraz z kołem przyjaciół św. Jana Pawła II, działającym przy Gimnazjum w Radziszowie, zapraszają mieszkańców na przedstawienie przygotowane przez uczniów gimnazjum na cześć św. Jana Pawła II. Przedstawienie odbędzie się w przyszłą niedzielę, 22 listopada 2015 r. o godz. 15.00 na sali gimnastycznej w szkole. Przedstawienie jest piękne! Prosimy o liczne przybycie i tym samym docenienie ich pracy i zaangażowania, gdyż dzięki temu damy młodym osobom motywację do dalszej pracy.