Ogłoszenia Parafialne XXXIII Niedziela Zwykła – 15 listopada 2020 r.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 9 Osobom z dzielnicy Podlesie V. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy Mieszkańców rejonu Podlesie IV.

Msza Święta o uzdrowienie za wstawiennictwem św. Rity będzie odprawiona w poniedziałek (23 listopada) o godz. 17.00.

Harmonogram wizyty Pana Kościelnego i Pana Organisty, którzy będą chodzić z opłatkami:

Prosimy o okazanie wyrozumiałości, bo prawdopodobnie w tym roku (nie jest to jeszcze przesądzone, ale wszystko na to wskazuje)  wizyta duszpasterska będzie odwołana. Ofiary składane przy okazji rozdawania opłatków są formą wynagrodzenia dla Pana Kościelnego i Organisty za ich całoroczną pracę. Prosimy o życzliwe potraktowanie Ich. Osoby, które chcą osobiście odebrać opłatki proszone są o to, aby kierowali się również powyższym harmonogramem.