Ogłoszenia Parafialne XXXIII Niedziela Zwykła – 16 listopada 2014 r.

W związku z nadchodzącymi Światowymi Dniami Młodzieży Parafialny Komitet Organizacyjny poszukuje osoby odpowiedzialnej za zakwaterowanie i osoby odpowiedzialnej za wyżywienie. Potrzebne są osoby młode, które zajęłyby się tymi sprawami, tzn. rozprowadziły przybyłe osoby, wskazały im miejsca noclegu i wyżywienia. Koordynatorzy dekanalni: Mateusz Spyrka i Aleksandra Sikorska. Przewodniczący Komitetu Parafialnego: Leszek Biela.

ogloszenia_20141116 (3)

W sobotę wspominamy św. Cecylię – patronkę muzyki kościelnej i organistów.

Od poniedziałku Pan Józef zaczyna roznosić opłatki. Jak co roku prosimy o życzliwe przyjęcie. Pamiętajmy, że składając ofiary dziękujemy za jego piękną, całoroczną służbę w kościele.

W przyszłą niedzielę, z okazji Św. Cecylii, o godz. 11.20 będzie Msza Święta za zmarłych członków Orkiestry „Sygnał” z Radziszowa.

Bóg zapłać sprzątającym, z obszaru Jurczyce III było 28 osób. W sobotę prosimy Brzegi I.

Badanie gęstości kości pod kątem osteoporozy:

ogloszenia_20141116 (1)

Centrum Kultury i Sportu w Skawinie zaprasza Seniorki i Seniorów na wspólne śpiewanie do Dworu Dzieduszyckich w Radziszowie:

ogloszenia_20141116 (2)

Zapraszamy do odmawiania Modlitwy Pięciu Palców wg. Papieża Franciszka:

ogloszenia_20141116 (4)