Ogłoszenia Parafialne XXXIV Niedziela Zwykła – 20 listopada 2016 r.

Przeżywamy dzisiaj Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata.

W dniu 22 listopada 2016 r. (wtorek) o godz. 17.00 nasza Parafia, nasz Dekanat, został zaproszony na pielgrzymkę do Sanktuarium Świętego Jana Pawła II w Krakowie (Msza Święta, a potem Różaniec z Procesją). O godzinie 16.00 spod kościoła odjedzie autobus do Sanktuarium. Chętni na autobus proszeni są o zapisanie się na niego w Zakrystii.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 7 osobom z dzielnicy Brzegi II. W najbliższą sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy mieszkańców rejonu Brzegi III.

W przyszłą niedzielę Rada Parafialna będzie zbierać do kopert.

Jurczyce zapraszają na pierwszą zbiórkę nowo powstającej drużyny harcerskiej w Jurczycach, która odbędzie się w dniu 21 listopada 2016 r. o godz. 18.00 w Świetlicy Wiejskiej.

20161120-harcerstwo

Składamy podziękowania Młodym Strażakom, którzy w sobotę wyczyścili rynny przy kościele.

Zarząd OSP Radziszów informuje, że w najbliższych dniach będą roznoszone kalendarze.

Pan Organista od poniedziałku rozpocznie roznoszenie Opłatków Wigilijnych. Bardzo prosimy o godne, bardzo życzliwe przyjęcie. Pamiętajmy, że jest to nasze podziękowanie za całoroczną Jego piękną pracę.

Stowarzyszenie „Nasz Radziszów” zaprasza dzisiaj na godz. 15.00 do Dworu Dzieduszyckich na spotkanie z tymi, którzy w czasie II Wojny Światowej zostali zesłani na Syberię.

20161120-zeslani-na-syberie

Sołtys Wsi Radziszów Zdzisława Bała serdecznie dziękuje mieszkańcom Radziszowa i Jurczyc, którzy oddali swój głos na nasz projekt w ramach Budżetu Obywatelskiego 2017 i tym, którzy zaangażowali się w tej sprawie.

20161120-projekt-podziekowanie-soltys

Głosów oddanych na projekt było 1357 (trzecie miejsce w gminie). W ubiegłym roku tych głosów było o wiele więcej. Kart było wziętych ponad dwa tysiące, a wróciło tylko 1357. Apelujemy do osób, które wzięły, a nie wypełniły kart, aby nie lekceważyły kolejnych głosowań.

Informacje z tablicy:

20161120-projekt-podziekowanie-burmistrza