Ogłoszenia Parafialne XXXIV Niedziela Zwykła – 21 listopada 2021 r.

W poniedziałek o godz. 17.00 Msza Święta o uzdrowienie Chorych za wstawiennictwem św. Rity. Prosimy o składanie próśb na karteczkach do koszyczka przed ołtarzem.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 6 Osobom z dzielnicy Zadworze Dolne. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy Mieszkańców rejonu Zadworze Górne.

Kapela Ludowa z Radziszowa, Sołtys i Rada Sołecka Radziszowa oraz Stowarzyszenie „Nasz Radziszów” zapraszają na muzyczne zaduszki z Kapelą Ludową z Radziszowa. Koncert poświęcony pamięci zmarłych członków Kapeli.

 

Jeżeli chodzi o Pierwszą Komunię w 2023 roku, to będzie ona w dniu 14 maja.

Ksiądz Filip koordynuje akcję ogólnopolską „Czekolada od harcerzy” dla pilnujących naszej wschodniej granicy. Czekolady można składać do 27 listopada na plebanii. Musi to być czekolada, a nie wyrób czekoladopodobny za 2 zł.

www.facebook.com/czekoladaodharcerzy

www.czekoladaodharcerzy.pl

 

Pan Kościelny i Pan Organista serdecznie dziękują za złożone ofiary przy okazji opłatków. Osoby których nie było w domu, a chcą złożyć ofiarę za opłatki, to mogą to zrobić w kolejnych dniach. Ofiarę składamy wedle dzielnic Panu Organiście lub Panu Kościelnemu.

 

Dziękujemy tym Wszystkim, którzy w dniu dzisiejszym przynieśli dary dla Dzieci z domu dziecka na Ukrainie.

 

Tłumaczenie automatyczne dokumentu z języka ukraińskiego na polski przez silnik Google (może zawierać błędy, niedokładne tłumaczenie):


 

fot. Jarosław Karasiński

 

Dziś jest Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Bądźmy dla siebie życzliwi.