Ogłoszenia Parafialne XXXIV Niedziela Zwykła – 25 listopada 2018 r. Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

Przeżywamy uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.

W najbliższy piątek będzie obchodzić święto św. Andrzeja Apostoła.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 13 osobom z dzielnicy Brzegi I. W najbliższą sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy mieszkańców rejonu Brzegi II.

W związku z tym, że kolęda co roku przeciągała się do 2 lutego, a także ze względu na to, że parafia podzielona jest na 25 rejonów kolędowych, w tych rejonach domów wciąż cały czas przybywa – była już konieczność podzielenia kolejnych dzielnic, w związku z powyższym, wychodząc na przeciw oczekiwaniom Parafian w tym roku nastąpiła zmiana. Od tego tygodnia z opłatkami pójdą Pan Organista i Pan Kościelny, jeden na jedną część, drugi na drugą część parafii – za rok wymienią się. Również po kolędzie będzie możliwość, aby szło dwóch Księży w jeden dzień. Z jednym Księdzem pójdzie Pan Kościelny, z drugim Księdzem pójdzie Pan Organista. Bardzo serdecznie prosimy o życzliwe przyjęcie Ich. Jest to dla nich forma wynagrodzenia za ich pracę, za ich służbę dla Parafii.

Pan Kościelny w poniedziałek i we wtorek wybiera się na Rynek, w środę – Kamienna, w czwartek – Wytrzyszczek, w piątek – Rozparka, w sobotę – Zadworze i w następnym tygodniu ciąg dalszy.

Pan Organista w poniedziałek, wtorek i w środę udaje się na Brzegi, w czwartek i w piątek – Zawodzie i w sobotę – Jurczyce. Następne rejony będą podane za tydzień.

Do Rady Parafialnej został przyjęty z Jurczyc Pan Paweł Bylica. Życzymy mu owocnej pracy dla Parafii.

W najbliższą niedzielę będzie można nabyć wyroby, które Panie z naszej Parafii wykonują na Strażnicy. Pieniądze pozyskane ze sprzedaży będą przeznaczone na cel charytatywny.

W  przyszłą niedzielę będzie zbiórka na samochód dla Niepełnosprawnych.

Informacja o spotkaniu, na które zaprasza Komendant Policji.

Jest możliwość wsparcia finansowego Młodzieży udającej się na Światowe Dni Młodzieży.