Ogłoszenia Parafialne Zesłanie Ducha Świętego – 28 maja 2023 r.

Obchodzimy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

W poniedziałek Święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła. Msze Święte o godz.: 7.00, 8.00, 17.00 i 17.40. Przed Mszą Świętą o godz. 17.40 będzie nabożeństwo majowe.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 11 Osobom z dzielnicy Brzegi V. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy Mieszkańców rejonu Brzegi VI.

Spowiedź Święta w środę od godz. 17.30, a w piątek od godz. 17.00.

Na Boże Ciało będzie procesja ulicami Jana Pawła II i Brzegi. Na 6 czerwca prosimy, aby przygotować ołtarze:

1) Sklep motoryzacyjny – prosimy o przygotowanie ołtarza Mieszkańców rejonu Brzegi IV.

2) Na rozjeździe (rondo Sołtysa) – prosimy o przygotowanie ołtarza Mieszkańców rejonu Zadworze Dolne.

3) Za mostem – prosimy o przygotowanie ołtarza Mieszkańców Zawodzie IV.

4) Figurka naprzeciw baru – prosimy o przygotowanie ołtarza Mieszkańców Podlesie III.

Burmistrz Miasta i Gminy Skawina zaprasza do zapoznania się z projektem studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Skawina.

Strażacy z OSP Radziszów zapraszają na Dzień Dziecka.

Podziękowanie Druhów i Zarządu OSP Radziszów za datki pieniężne w kwocie 10 170 zł na wkład własny do zakupu lekkiego samochodu pożarniczego.

W przyszłą niedzielę pomożemy choremu Adasiowi z Jaśkowic. Dochód ze sprzedaży ciast będzie przeznaczony na pomoc temu Dziecku.

Radni Rady Miejskiej w Skawinie:

Zdzisława Bała

Józef Niechaj

zapraszają na dyżur w najbliższą środę (31 maja 2023 r.)

w godz. 18:00 – 19:00

Radziszów, ul. Kościelna 1, Dom Strażaka