15. rocznica przejazdu i błogosławieństwa dokonanego przez naszego Papieża – Świętego Jana Pawła II

W dniu 19 sierpnia (sobota) obchodziliśmy 15. rocznicę przejazdu i błogosławieństwa dokonanego przez naszego Papieża – Świętego Jana Pawła II. Z tej okazji o godz. 16.00 w kaplicy Jana Pawła II została odprawiona przez ks. Proboszcza Stanisława Kamionkę Msza Święta, po której Wierni mogli ucałować relikwie Świętego.

Po Mszy odbyła się w kościele prelekcja filmu autorstwa Pana Roberta Pająka z tego niezwykłego wydarzenia. Były to piękne wspomnienia dla tych, którzy wtedy mieli okazję uczestniczyć w tym spotkaniu z Ojcem Świętym.

Szkoda tylko, że Wspominających było tak mało. Czyżby pamięć ludzka jest taka ulotna?