Ogłoszenia Parafialne Boże Narodzenie – 25 grudnia 2019 r. + KOLĘDA

W piątek święto św. Jana Apostoła. Na Mszy Świętej o godz. 6.30 poświęcenie wina.

Serdeczne Bóg zapłać Zespołowi Charytatywnemu za zrobienie i rozniesienie paczek dla Potrzebujących.

Jak co roku szczególne podziękowanie kierujemy do Pani Elżbiety Wcisło za ciasto do paczek dla Potrzebujących.

W przyszłą niedzielę na godz. 11.20 zapraszamy Rodziców z małymi Dziećmi z racji święta Świętej Rodziny.

Rozpoczynamy Kolędę. Pamiętajmy, że jest to czas błogosławieństwa rodzin, domów na cały rok. Bardzo prosimy o transport. Prosimy przygotować wodę święconą i kropidło. Ofiara przy kolędzie składana Panu Kościelnemu lub Panu Organiście to podziękowanie za ich całoroczną służbę. W przypadku bardzo złej pogody kolęda może być odwołana.

Program kolędy:

27.12 Piątek – Kamienna