Ogłoszenia Parafialne XXXIII Niedziela Zwykła – 13 listopada 2016 r.

Dziś łączymy się z Kościołem prześladowanym. Składamy Bóg Zapłać wszystkim tym, którzy złożą ofiary do puszek dla Iraku.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 17 osobom z dzielnicy Brzegi I. W najbliższą sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy mieszkańców rejonu Brzegi II.

Serdecznie dziękujemy Panom Andrzejowi Tutajewskiemu i Witoldowi Wcisło za wykonanie przejazdu na starym parkingu.

Serdecznie dziękujemy tym wszystkim, którzy przyczynili się do wykonania kapliczek (św. Krzysztofa, Anioł na placu zabaw), czyli Wiesławowi Węglowi ze Skawiny (za przewóz dźwigiem kamieni), Wojciechowi i Tomaszowi Wasyl, Michałowi Wcisło, Jerzemu Karasiowi, Robertowi Migdałowi (za kapliczki, które wykonywali), a także Panom Ryszardowi Pałce i Franciszkowi Paciorkowi.

Jeżeli ktoś miałby pożyczyć łóżko rehabilitacyjne dla osoby chorej bardzo prosimy o kontakt z księdzem Proboszczem.

W dniu 22 listopada 2016 r. (wtorek) o godz. 17.00 nasza Parafia, nasz Dekanat, został zaproszony na pielgrzymkę do Sanktuarium Świętego Jana Pawła II w Krakowie (Msza Święta, a potem Różaniec).

Burmistrz Miasta i Gminy Skawina Pan Paweł Kolasa zaprasza wszystkich mieszkańców na spotkanie z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, które odbędzie się w 14 listopada 2016 r. (poniedziałek) w godzinach od 16.00 do 19.00 w Ratuszu (Skawina, ul. Rynek 1). Będzie można poznać warunki programu pożyczkowego na docieplanie budynków.

20161113-skawinski-jawor

Burmistrz informuje, że chodnik od kapliczki do mostu w kierunku Zawodzia jest to pierwszy etap prac, wykonany zgodnie z zeszłorocznym projektem obywatelskim. Realizacja prac musiała przebiec zgodnie z projektem i obowiązującymi przepisami. Ksiądz Proboszcz choć chciał, by chodnik był szerszy, to nie miał żadnego wpływu na projekt i jego realizację.

20161113-zycie-kosciola-46

20161113-biuletyn-pomoc-kosciolowi