Ogłoszenia Parafialne XXII Niedziela Zwykła – 30 sierpnia 2020 r.

W ubiegłą niedzielę Rada Parafialna zebrała ofiary w kwocie 14 090 zł, za które to składamy serdeczne Bóg zapłać.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 18 Osobom z dzielnicy Brzegi III. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy Mieszkańców rejonu Brzegi IV.

W przyszłą niedzielę będziemy gościć w naszej Parafii Siostry z zakonu ze Zgromadzenia Duszy Chrystusowej. Siostry po Mszach Świętych będą zbierać ofiary do puszek na potrzeby dla Kamerunu. Z tego zakonu jest również nasza Siostra z Parafii.

W poniedziałek o godz. 16.30 Spowiedź Święta dla Dzieci i Młodzieży rozpoczynającej rok szkolny. O godz. 17.00 Msza Święta na rozpoczęcie roku szkolnego.

W terminie od 1 września do 30 listopada 2020 r., według stanu na dzień 1 czerwca 2020 r., na terenie całego kraju odbędzie się Powszechny Spis Rolny. Udział w spisie prowadzonym przez GUS jest obowiązkowy.

Na bocznym ołtarzu wystawione są relikwie św. Rity. Za jej przyczyną można poprosić o łaskę powrotu do zdrowia. Zaś na ołtarzu bocznym jest jej wizerunek.

Obraz św. Rity, autorka obrazu: Halina Wasyl

Od 1 września do 30 września będą odprawiane Msze Święte Gregoriańskie za śp. Antoniego Tomasiaka (zamówiła je siostra Wanda).