Ogłoszenia Parafialne IV Niedziela Wielkiego Postu – 27 marca 2022 r.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 10 Osobom z dzielnicy Brzegi IV. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy Mieszkańców rejonu Brzegi V.

Dziś na kiermasz wielkanocny zaprasza Środowiskowy Dom Samopomocy w Skawinie. Natomiast w przyszłą niedzielę na kiermasz zapraszają Panie z OSP Radziszów.

Spowiedź święta w środę od godz. 16.30 i w piątek od godz. 16.00.

Chętni na pielgrzymkę do Kotliny Kłodzkiej proszeni są o zapisywanie się u Pani Janiny Jastrzębskiej.

Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę autokarową po Sanktuariach Pomorza i Warmii w Polsce. Ze względu na potrzebę rezerwacji miejsc w hotelach zapisy przyjmowane są jeszcze przez najbliższy okres. Potem będzie to niemożliwe. Plan wyjazdu i szczegółowe informacje.

Składamy serdeczne Bóg zapłać Panom Tomaszowi Jaskule i Zbigniewowi Szczepaniakowi oraz Wszystkim, którzy pracowali w kościele i wokół kościoła.

W bocznych ołtarzach znajdują się skarbonki, do których można składać ofiary z przeznaczeniem na dekoracje do Grobu Pańskiego. Róże Żeńskie już złożyły ofiary w kwocie 600 zł, za które to również dziękujemy.

W przyszłą niedzielę Ministranci będą zbierać ofiary do puszek dla Potrzebujących z naszej Parafii.

Pani Sołtys i Rada Sołecka zwraca się z prośbą o udział mieszkańców w akcji „Czysty Radziszów”. Przy tej okazji dziękujemy Krzysztofowi Grzesło za wiele lat opróżniania koszy na terenie Radziszowa.

Przypominamy o konkursie na tradycyjną palmę (największe, najładniejsze).