Ogłoszenia Parafialne (Boże Ciało) – 15 czerwca 2017 r.

Procesja w piątek i w sobotę o godz. 18.00. Natomiast w niedzielę o godz. 10.00.

Ze względu na zmieniony harmonogram Biskupa, Bierzmowanie zostało przesunięte w sobotę z godz. 18.00 na godzinę 15.30.

Wizytacja ks. Biskupa:

Niedziela

7.30 – przychodzą Róże Żeńskie i Męskie oraz Róża, która modli się w intencji dzieci (wszystkie te grupy mają zostać po Mszy Świętej na krótkie spotkanie z Biskupem).

8.45 – przychodzą Kobiety Twórcze, Rycerze św. Wawrzyńca oraz Członkowie Stowarzyszenia „Nasz Radziszów” (po Mszy Św. również krótkie spotkanie z Biskupem).

10.00 – Msza Święta z Procesją

16.30 – Spotkanie Ministrantów i Lektorów (obecność obowiązkowa – prosimy Rodziców o przypilnowanie swoich Dzieci).

17.00 – na Msze Świętą przychodzą członkowie Zespołu Charytatywnego i Rada Parafialna (po Mszy Świętej spotkanie z Biskupem na Plebanii).

Poniedziałek

Biskup będzie wizytował Małopolskie Centrum Rehabilitacji Dzieci Solidarność w Radziszowie oraz Zespół Szkół Publicznych w Radziszowie.

Pozostałe informacje:

Pani Sołtys Zdzisława Bała informuje, że w tym tygodniu zaplanowany jest (wyjątkowo w sobotę, ze względu na Boże Ciało) odbiór śmieci na terenie całego Radziszowa.