Ogłoszenia Parafialne I Niedziela Wielkiego Postu – 26 lutego 2023 r.

Zapraszamy na Gorzkie Żale w każdą niedziele o godz. 16.10. Zaś w każdy piątek na Drogę Krzyżową o godz. 16.30.

Spowiedź święta w środę od godz. 16.30, a w piątek od 15.40.

Rekolekcje parafialne rozpoczniemy w dniu 19 marca 2023 r.

Sakramentu bierzmowania w naszej Parafii udzieli Ks. Biskup w dniu 27 marca 2023 r.

Parafia pw. Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza w Skawinie organizuje katechezę dla dorosłych, którzy nie byli do bierzmowania. Nauki potrwają trzy miesiące i będą odbywać się w środy o godz. 19.00 w salce na plebanii. Pierwsze spotkanie 8 marca.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 16 Osobom z dzielnicy Zawodzie II. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy Mieszkańców rejonu Zawodzie I.

W niedzielę będzie można złożyć ofiary do puszek i pomóc chorej Zosi na konieczną operację w USA.

W bocznych ołtarzach znajdują się puszki na kwiaty do Bożego Grobu.

Jak co roku ogłaszamy konkurs na palmę wielkanocną. Regulamin konkursu na stronie:

Zarząd OSP Radziszów serdecznie zaprasza Mieszkańców Radziszowa i Jurczyc na Walne Zebranie Sprawozdawcze, które odbędzie się dnia 4 marca 2023 r. o godz. 17.00 w strażnicy.