Ogłoszenia Parafialne I Niedziela Wielkiego Postu – 5 marca 2017 r.

Dziś o godzinie 16.00, jak w każdą niedzielę Wielkiego Postu, będą Gorzkie Żale. Zapraszamy również w piątek o godz. 16.30 na Drogę Krzyżową.

Ogłaszamy konkurs na najładniejszą palmę.

W ołtarzach bocznych znajdują się skarbonki, do których można składać ofiarę na dekorację Grobu Pańskiego.

W ubiegłą niedzielę Rada Parafialna zebrała 10 170 zł, za które to ofiary składamy bardzo serdeczne Bóg Zapłać.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 13 osobom z dzielnicy Podlesie II. W najbliższą sobotę na godz. 10.00 do sprzątania prosimy mieszkańców rejonu Podlesie I.

W przyszłą niedzielę Ministranci będą zbierać ofiary do puszek dla Misjonarzy.

Jeżeli ktoś może pomóc choremu Łukaszowi Matule, to bardzo o to prosimy.

W związku z podrzucaniem do kontenera stojącego przy cmentarzu parafialnym śmieci pochodzących z innych cmentarzy prosimy Parafian o zwrócenie szczególnej uwagi na obce osoby kręcące się wokół kontenera oraz prosimy o poinformowanie o tym fakcie Księży.

Prosimy, aby z miłosierdziem do innych potraktować zjawisko, z jakim co roku się zmagamy po zimie, czyli wiosenne wypalanie traw. To nie jest to, do czego chrześcijanin jest zobowiązany.