Ogłoszenia Parafialne II Niedziela Adwentu – 10 grudnia 2023 r.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 18 Osobom z dzielnicy Kamienna. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy Mieszkańców rejonu Wytrzyszczek.

Dziękujemy wszystkim Tym, którzy złożyli ofiary na pomoc Kościołowi na Wschodzie.

W przyszłą niedziele Ministranci będą zbierać ofiary do puszek dla Potrzebujących z naszej Parafii.

Dzisiaj na kiermasz bożonarodzeniowy zapraszają Panie z OSP.

Natomiast w przyszłą niedzielę na kiermasz świąteczny zaprasza Rada Rodziców SP w Radziszowie oraz Podopieczni z Bonifraterskiej Fundacji Dobroczynnej w Konarach.

Od poniedziałku Sportowcy z Radziszowianki będą chodzić z kalendarzami.

Burmistrz Miasta i Gminy Skawina oraz Centrum Kultury i Sportu w Skawinie zapraszają na Kiermasz Świąteczny w Skawinie.

Burmistrz Miasta i Gminy Skawina informuje o przystąpieniu do sporządzania miejscowego  planu zagospodarowania przestrzennego miejscowości: Gołuchowice, Grabie, Jurczyce, Krzęcin, Polanka Hallera, Rzozów w ich granicach administracyjnych.

W poniedziałek (11.12.2023 r.) Spowiedź Święta w godz. 14:00 – 15:30 i 16.00 – 17.30.

Miejski Zakład Usługowy w Skawinie informuje, że gdzie nie dali rady dojechać w czwartek, uczynią to w poniedziałek.

Świece Caritas są do nabycia w zakrystii. Stare znicze, które zostały w domach można umieścić na podstawce i zanieść na grobach naszych najbliższych, którzy niejednokrotnie nie tak dawno przychodzili również i te świece w zakrystii zakupywali.

Szpital Rehabilitacyjny informuje, że od stycznia 2024 r. uruchamia odpłatnie: poradnię medycyny sportowej, pracownię USG oraz zwiększa dostępność dla osób dorosłych do Poradni Rehabilitacyjnej w ramach NZF.