Ogłoszenia Parafialne II Niedziela Adwentu – 6 grudnia 2015 r.

We wtorek będziemy obchodzili Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Msze Święte w tym dniu o godz. 7.00, 8.00, 16.40 i 17.30. W tym dniu będzie miało miejsce uroczyste rozpoczęcie nadzwyczajnego Jubileuszu Miłosierdzia, który to Rok Miłosierdzia ogłosił Ojciec Święty Papież Franciszek. Na Mszę Świętą o godz. 17.30 proszone są dzieci przygotowujące się do Pierwszej Spowiedzi i Komunii Świętej wraz z Rodzicami.

W ubiegłą niedzielę Rada Parafialna zebrała 31170zł, za które składamy serdeczne Bóg Zapłać. W miesiącu grudniu Rada nie będzie już zbierała. Jeżeli ktoś chciałby złożyć ofiarę to prosimy o składanie ofiary na tacy.

Składamy serdeczne Bóg Zapłać sprzątającym 21 osobom z dzielnicy Brzegi IV. W sobotę na godz. 10.00 do sprzątania prosimy mieszkańców rejonu Brzegi V.

Jeżeli ktoś wcześniej nie zadeklarował, że chce odpisy, a teraz to deklaruje, informujemy, że te odpisy będą wydawane, ale tylko za te ostatnie ofiary teraz złożone. Ponieważ te pieniądze przekazywane są na konkretne, imienne konto i muszą być stamtąd pobierane. Jeżeli ktoś wcześniej nie deklarował, a chce teraz, to dostanie odpisy będą z tych ofiar, które aktualnie złoży.

Składamy serdeczne Bóg Zapłać wszystkim tym, którzy złożyli lub złożą dzisiaj przed kościołem ofiarę dla Kościoła na Wschodzie.

W przyszłą niedzielę Wspólnota „Kruszynki” zaprasza na kiermasz. Dochód przeznaczony będzie na turnus rehabilitacyjny dla dzieci niepełnosprawnych.

20151206 kruszynki informacja

W sobotę 12 grudnia 2015 r. w Sanktuarium w Łagiewnikach rozpoczną się Rekolekcje dla Młodych. Bliższe informacje na stronie www:

http://ekai.pl/swiatowednimlodziezy/x94780/znani-rekolekcjonisci-przygotuja-mlodziez-na-sdm/

Prosimy o oddawanie wypełnionych kart do głosowania na Budżet Obywatelski 2016. Karty można wrzucić do urny znajdującej się w Domu Strażaka lub oddać przed kościołem. Dyżur w Domu Strażaka trwa od 8.00 do 18.00. Osoby, które nie mają kart do głosowania mogą je otrzymać w Domu Strażaka. Do wypełnienia potrzebny jest numer PESEL. Prosimy o oddawanie głosu na Projekt nr 18 (remont chodnika i skweru przy ulicy Jana Pawła II).

Informacje z tablicy:

20151206 zycie kosciola 48

20151206 rok swiety - jubileusz

20151206 otwarcie bramy milosierdzia