Ogłoszenia Parafialne III Niedziela Adwentu – 13 grudnia 2015 r.

Składamy serdeczne Bóg Zapłać sprzątającym 12 osobom z dzielnicy Brzegi V. W sobotę na godz. 10.00 do sprzątania prosimy mieszkańców rejonu Brzegi VI.

W przyszłą niedzielę ministranci będą zbierać do puszek ofiary dla potrzebujących z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

W dniu dzisiejszym przed kościołem, tak jak było zapowiedziane, Kruszynki kwestują sprzedając świąteczne pamiątki na rzecz wyjazdu integracyjnego w czasie wakacji.

Jak co roku czapki przekazał Pan Roman Płonka oraz Koło Pszczelarzy z siedzibą w Jurczycach przekazało miód na cel pomocy potrzebującym. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za te dary.

W najbliższą niedzielę członkowie Orkiestry Dętej „Sygnał” będą przed kościołem rozprowadzali kalendarze. Dochód ze sprzedaży kalendarzy przeznaczony jest na remont instrumentów.

W czwartek przedświąteczna spowiedź parafialna:

14.00-16.00 – spowiedź

16.00-16.30 – przerwa

16.30-18.00 – spowiedź

18.00 – Msza Święta

Wyjątkowo w piątek nie będzie Mszy Świętej. Księża jadą na Spowiedź Świętą do Rzozowa.

Pan Burmistrz Miasta i Gminy Skawina Pan Paweł Kolasa i Dyrektor Centrum Kultury i Sportu w Skawinie Pan Janusz Bysina mają zaszczyt zaprosić na coroczne, wigilijne spotkanie mieszkańców, które odbędzie się 20 grudnia o godz. 15.00 na skawińskim Rynku.

20151213 spotkanie wigilijne mieszkańców