Ogłoszenia Parafialne III Niedziela Wielkanocna – 26 kwietnia 2020 r.

W najbliższą sobotę będziemy obchodzić uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski (uroczystość przeniesiona z niedzieli). Msze Święte w tym dniu sprawowane będą o godz. 7.00, 8.00, 17.00 i 18.00.

W czwartek rozpoczęcie Nabożeństw Majowych o godz. 18.00. W najbliższą sobotę ze względu na święto wyjątkowo o godz. 17.00. Natomiast w niedziele Nabożeństwa Majowe będą o godz. 16.40.

Spowiedź Święta w środę i czwartek od godz. 17.30, w piątek od godz. 17.00.

Na piątek Metropolita Krakowski udzielił dyspensy od pokarmów mięsnych.

Informujemy, że wraz ze zmniejszeniem obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa Parafianie mogą uczestniczyć we Mszy Świętej i nabożeństwach również wokół kościoła i na parkingu. Pamiętajmy o zachowaniu bezpiecznej odległości między sobą i o nakazie noszenia maseczek.