Ogłoszenia Parafialne III Niedziela Wielkiego Postu – 24 marca 2019 r.

W poniedziałek uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze Święte w tym dniu o godzinie 6:30 i 17:00.

W zakrystii są jeszcze do zabrania deklaracje duchowej adopcji dzieci poczętych, którym grozi zagłada.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 23 osobom z dzielnicy Podlesie III. W najbliższą sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy mieszkańców rejonu Podlesie II.

Radni Rady Miejskiej w Skawinie Pani Zdzisława Bała i Pan Józef Niechaj zapraszają na comiesięczny dyżur.

Sołtys wsi Radziszów Zdzisława Bała oraz Rada Sołecka zapraszają mieszkańców Radziszowa do udziału w akcji „Czysty Radziszów”. Sprzątanie rozpoczynamy 30 marca 2019 r. o godz. 9.00. Postarajmy się wziąć udział w tej pięknej akcji.

OSP Radziszów informuje Mieszkańców o całkowitym zakazie wypalania traw, łąk i nieużytków.

Tradycyjnie Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym i Ich Rodzinom oraz Wspólnota Wiara i Światło „Kruszynki” zapraszają w przyszłą niedzielę na kiermasz ozdób Świątecznych.

Zapraszamy dziś na kiermasz naszych Pań. Pieniądze zebrane przeznaczone zostaną na szlachetny cel (pomoc dla Samotnych, Potrzebujących z naszej Parafii).