Ogłoszenia Parafialne III Niedziela Wielkiego Postu – 3 marca 2024 r.

Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone do kopert.

Składamy serdeczne Bóg zapłać sprzątającym 21 Osobom z dzielnicy Podlesie 0. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania prosimy Mieszkańców rejonu Zawodzie V.

W przyszłą niedzielę zaczynamy Rekolekcje Wielkopostne. Postarajmy się w nich uczestniczyć. W środę podziękujemy ks. Krzysztofowi.

W  przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 11.20 odbędzie się koncert Pawła Dudzika wraz z zespołem. Pan Paweł jest od paru lat jest katechetą, uczącym w naszej szkole podstawowej. Po koncercie złożymy drobne ofiary.

Również w przyszłą niedzielę zapraszamy Rodziców z Dziećmi do lat 6 na błogosławieństwo.

W przyszłą niedzielę na kiermasz zapraszają Seniorzy z Dworu Dzieduszyckich i z Jurczyc.

Dziś na kiermasz zaprasza Środowiskowy Dom Samopomocy w Skawinie.

III Róża Męska złożyła na dekorację Grobu Pańskiego 200 zł. Bóg zapłać.

W dniach 4 i 5 marca 2024 r. w związku z wykonywaniem wyniesionego skrzyżowania wystąpią utrudnienia w ruchu i czasowe zamknięcia drogi u zbiegu ulic Brzegi, Jana Pawła III i Zawodzie.

Potrzebna jest pomoc dla Chorej w godzinach od 6.30 do 13.30. Jeżeli ktoś miałby ochotę, to proszony jest o kontakt z ks. Proboszczem.

Tradycyjnie, jak co roku, ogłaszamy konkurs na palmy.